27.10.2014.

borac_slobodaНа Градском стадиону савладана је Слобода са 1:0. Фотографије са ове утакмице можете погледати у галерији, а видео овдје

22.10.2014.

setalicaВеликан се пласирао у четвртфинале купа савладавши Рудар 5:2. Фотографије са ове утакмице можете погледати овдје.

19.10.2014.

setalicaБорац је у Витезу ремизирао са истоименом екипом, а фотографије са ове утакмице можете погледати овдје.

05.10.2014.

setalicaВеликан је савладао Жељезничар и наставио низ побједа. Фотографије са ове утакмице можете погледати у галерији, а видео овдје

01.10.2014.

naslovnarudarУ првој утакмици са Рударом, Борац је остварио побједу. Фотографију са ове утакмице можете погледати овдје.

05.10.2014.

Борац голом Стокића до побједе!

22.09.2014.

Великан из Платонове, поготком Александра Субића у уводним минутима другог полувремена, савладао је на Градском стадиону, у дербију кола, актуелног шампиона БиХ, екипу мостарског Зрињског.

31.08.2014.

Фудбалери Борца у трећој домаћој утакмици у текућој сезони ремизирали су са екипом Широког Бријега (1:1).

27.08.2014.

Све до 78. минута Борац је имао бод у џепу са Отоке, међутим грешке посљедње линије кумовале су тешком поразу од 4:1, што је први неуспјех клуба из Платонове улице на споменутом стадиону.

25.08.2014.

Великан из Платонове, према плану, потврдио је три бода из прошлог кола савладавши на Градском стадиону екипу зеничког Челика резултатом 1:0.